Медіатека

ЗАПРОШЕННЯ ДО ЧИТАЧІВ

Увага! Шановні читачі! Запрошуємо вас ознайомитися з картотекою аудіовізуальних матеріалів. Саме із цих джерел ви можете знайти додатковий матеріал для написання рефератів, творів, знайти відповіді, які турбують вас.

АКЦІЯ "ШКІЛЬНА МЕДІАТЕКА"

З 01.03.2012 р. стартує акція "Шкільна медіатека." Закликаємо взяти участь в акції кожного небайдужого учня школи. Мета проведення акції: поповнення фондів бібліотеки нетрадиціними носіями інформації. Допомогти поповнити шкільну медіатеку Ви можете: аудіозаписами книг, музичних творів, відеоматеріалами на різну навчальну тематику, презентаціями з різних предметів і т.п. Закликаємо взяти участь в акції кожного небайдужого учня школи. Підсумки акції будуть проведені у травні нааступного року.

CD-диски, що знаходяться в бібліотеці

Медіатека електронних носіїв

Алгебра і початки аналізу